הזמרת והיוצרת מרסלה מורלו בישראל


הקהילה הארגנטינאית בארץ רוגשת ורועשת,בתי ספר לסלסלה עוצרים נשימת ופעילותם ביום ה` לרגל סיבוב הופעות הראשון של הזמרת והיוצרת מרסלה מורלו בישראל http://www.youtube.com/watch?v=68N1vDIUAPk

הזמרת והיוצרת הלטינית מרסלה מורלו (CORAZON SALVAJE) הגיעה לארץ במסגרת ציון 200 שנה לעצמאות ארגנטינה ובעקבות אלבומה החדש והמצליח, הכולל חידושים למייקל ג`קסון, מייק אולדפילד ועוד, שהגיע למעמד זהב בתוך כחצי שנה. בארוע שנערך אמש במסעדת אל גאוצ`ו בהרצליה בנוכחות שגריר ארגנטינה בישראל,אנשי תקשרת ומוסיקה ספרו לי הזמרות אחיות ליילה ופרלה מרקוס כיצד הן חלמו להזמין ולהופיע לצידה של מרסלה ופשוט פנו אליה והציעו לה להגיע להופעות בארץ. מרסלה ובעלה רודולפו הבסיסט, התלהבו להגיע ולסייר בארץ הקודש. מרסלה מורלו, בעלת שם עולמי ממזגת בשיריה את סגנונות הפופ, רוק, פולק ולטינו. משלבת בין העולמות, דרך השימוש בכלי נגינה פולקלוריים כמו הצ`ראנגו (מעין גיטרה קטנה שבנויה משירון של ארמדילו) וחליל קנה(quena), עליהם היא מנגנת בעצמה. .בהופעותיה בישראל מופיעה מרסלה מורלו עם ליילה ופרלה בליווי 6 נגנים חו"ל ומישראל וצוות רקדנים.


לרגל צאת אלבומה השביעי המועמד לזהב, הסבירה מרסלה את,כי הוא מבוסס כולו על טהרת החידושים ללהיטים באנגלית משנות ה-70 עד 90. ביניהם, ניתן למצוא את החידוש ל-"Moonlight Shadow" של מייק אולדפילד,, וכן שירים של מייקל ג`קסון ופרנק סינטרה. הדיסק מעניק רובד חדש לקריירה הארוכה והמצליחה של מורלו, בת ה- 45, שנעה בין פולק, פופ, רוק, מוזיקה לטינית וכו`. מורלו משלבת בין העולמות, דרך השימוש בכלי נגינה פולקלוריים כמו הצ`ראנגו (מעין גיטרה קטנה שבנויה משיריון של ארמדילו) וחליל קנה (quena), עליהם היא מנגנת בעצמה.


לרגל ביקורה, מרסלה ליילה ופרלה הקליטו את "שיר לשלום" בעברית ובספרדית והצליחו להפכו משיר זכרון והנצחה לשיר שמחה. צילומים : סילביה גולן. על ההופעה בבאר שבע מספרת ליילה כי "אין דברים כאלו", מרסלה הצליחה עם שירתה והאנרגיות שלה להרים את כל האולם ואפילו ראש עיירת באר שבע רקד. הופעה נוספת של מורלו עם להקת ליווי הכוללת את בעלה רודולפו לוגו, 27 במאי ברידינג 3. מופע החימום הוא של הזמרת דנה לפידות. מוסיקה טובה ואחוות נשים בינלאומית מה צריך עוד בן אדם.


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.