חופשות ומזלות


מבקשים לנסוע לחופשה שנתית? בואו נראה מה יש לאסטרולוגיה לומר בנושא.

יסודות האש מזלות: טלה, אריה וקשת יסודות האש מוכנים תמיד לקחת חופשה ולצאת לדרך. לטלה, לאריה ולקשת אין מספיק סבלנות לשבת במקום אחד. חופשותיהם מלאות בדרך כלל בלהט, במרץ, בהרפתקאות ובגילויים חדשים. טיולי תרמילים, מחנאות וספורט הנם תמיד בעדיפות ראשונה והרבה אדמה "נכבשת" תחת רגליהם, כשיסודות האש מפלסים לעצמם את דרכם. לגביהם לא קיים לוח הזמנים. מזלות אלה מעדיפים לעשות את מה, שהם מרגישים וללכת לאן, שהם רוצים, וככלל יסודות האש הן נשמות חופשיות. הטליים הנם האחרונים בתכנון זמן או מסלול טיול בהכירם את יכולתם להשתעמם בקלות ואת אהבת הרטט, הריגושים והקצב של הבלתי צפוי. הטיול האהוב עליהם הוא זה המרשה להם לטייל בקצב האישי שלהם, אי לכך, הם מעדיפים לנסוע ברכבם גם בנסיעות ארוכות ולעולם לא יישארו במקום אחד זמן רב. אין להם כל בעיה לטייל בגפם ביודעם, שאת חבריהם הזמניים למסע ימצאו בדרך. בהיותם טיפוסים מאד יצריים, יהיה חבל מאד, שיבלו את לילותיהם לבדם. הטליים אוהבים לטייל פעמים רבות במהלך כל השנה מעבר לחופשה השנתית, שהם נוטלים. האריות, אף הם חסרי סבלנות, אך הם יודעים איך לטייל עם סגנון. הם מעדיפים נוחות ומותרות יותר מאשר שאר יסודות האש. יחד עם זאת, אפשר למצוא לפעמים את האריות גם באוהלים, אך אם ניתן להם לבחור, הם יעדיפו מלון נוח , על פני האוהל, כמובן. הם אוהבים, שינהגו בהם בגינוני מלכות ואינם פוחדים לבזבז את כספם, על מנת ליהנות בחופשתם במלוא העוצמה. הקשתים הם הטיילים והמגלים של גלגל המזלות. הם בנויים לערוך מסעות למקומות, שבהם כף רגלו של אדם מעולם לא דרכה, עיירות נידחות והרים, שעליהם איש מעולם לא טיפס (האברסט), איים ופינות נידחות של ארצות רחוקות. הקשתים ינסו כל דבר בחפשם ידע והרפתקאות מה שיותר רחוק החופשה נמצאת, כך הדבר מעניין ומושך אותם יותר. אין להם בעיה לטייל לבד וטוב שכך הדבר. קשה לאחרים להתנהל אתם בדרך. יסודות האש האלה רואים בטיולים חוויות פילוסופיות תת הכרתיות עמוקות והם מסוגלים לחזור מכל טיול עם הארה פנימית ותובנה חדשה אודות עצמם והעולם שסביבם.


יסודות האדמה שור, בתולה, גדי כשיסודות האדמה מכינים תוכנית מסע, העולם עומד מלכת !. השוורים, הבתולות והגדיים בדרך כלל מומחים בעריכת תוכנית מסע היות ופרטי המסע חשובים להם יותר מאשר לשאר המזלות. לפעמים הם כה מסודרים, שהם נוטים לערוך תוכנית מסע עוד בטרם זמן. הם יארזו, יפרקו ויארזו מחדש את חפציהם ויזכרו בעל-פה את כל מסלולי הטיול ומספרי הטלפון החשובים לאורך הדרך עוד בטרם עזבו את הבית. יסודות האדמה יחפשו תמיד את הטיול הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר, כלומר עסקה טובה. כמה מיסודות האדמה נוהגים לחפש את המודעה המושכת ביותר לטיול במשך כל השנה, כהכנה לטיול אחד בודד וכהוכחה נוספת לחסכון בטיולים, השוורים, הבתולות והגדיים יבחרו ביעד רק בגלל, שהם קבעו לעצמם מראש את התקציב המיועד לטיול. סמכו עליהם, שהם לא יחרגו מהתקציב. השוורים, מכל יסודות האדמה השוורים הם לא טיילים גדולים וטיול איננו משימה קלה בעבורם. הם איטיים ויציבים ומעדיפים להישאר קרוב לבית. אם הם נוסעים, הם אוהבים להימצא בנוחות מרבית בבתי מלון יוקרתיים, לאכול במסעדות פאר ונושאים אתם אביזרי נוחות הכוללים בין השאר מטען של מזוודות יפיפיות. הם לא נהנים מטיולים קצרים או מהירים, אלא נוהגים יותר לנסוע ולטייל בשנותיהם המאוחרות, כשהם כבר מרגישים את החופש לנהוג בזמנם ובכספם כרצונם ואז הם יעשו את "טיול חייהם". הבתולות, כל מי שנוסע עם בתולות אינו זקוק לשעון. להם יש שעון פנימי (וגם חיצוני)הנוטה לדיוק מרבי. כשהם נוסעים, הם נוהגים לעמוד בכל לוח הזמנים. הם נקיים מאד, מסודרים, מאורגנים ונוטים לשגרה גם בנסיעותיהם. הם מתכננים את הטיול בדייקנות ונוהגים לחפש אחר עסקת הנסיעות הטובה בעבורם. מאד לא נח להם לבזבז כספים, לאחר או לארוז מחדש את חפציהם ויעשו הכל כדי להימנע משלושת אלה. בעת הטיול הם מבקשים לחוות במה שיותר חוויות וינסו למלא את לוח הזמנים בכל הביקורים האפשריים, על מנת להצדיק את ההשקעה, שהשקיעו בטיול. למרות שהם נהנים לנסוע עם אחרים, אין להם כל בעיה לעשות טיול בגפם. עליהם להיזהר עם המזון, שהם אוכלים בארצות זרות וזאת בגלל מערכת העיכול העדינה שלהם. הגדיים מעונינים יותר בעבודה ובעשיית כספים מאשר בנסיעות, אך אם הם כבר יוצאים לדרך הם מחפשים אחר המחיר הטוב ביותר בעבור הטיול הטוב ביותר. הם אינם אוהבים להראות את הצד המתמקח שלהם כמו אחיהם הבתולות וייפרדו ברצון מכספם אם הם יוכלו לנסוע בסגנון, כלומר מחלקה ראשונה לאורך כל הדרך. הם בהחלט אוהבים סטטוס חברתי, הכל צריך להיות אצלם קלאסי ואלגנטי. יסוד האדמה שלהם אוהב לחוות ניסיונות וידע מנסיעותיהם, במיוחד בגיל מבוגר. והם אוהבים מאד לראות יעדים בעלי ערך רב וסגנון כמו את טג' מאהל בהודו, תכשיטי בית המלוכה האנגלי או הפירמידות במצרים. נהנים מאד לנסוע בטיול קבוצתי וישמחו לנהל את הקבוצה או את כספה אם ידרשו.


יסודות האוויר תאומים מאזניים ודלי הטיילים השייכים ליסודות האוויר, אורזים את חפציהם תוך כדי חיפוש אחר חוויה מנטלית ותרבותית, שממנה יוכלו ללמוד. הם אוהבים לחזור עם ידע חדש הביתה. התאומים, המאזניים והדליים משקיעים עצמם בארצות אחרות ובתרבותיות זרות. המזלות האלה קולטים במהירות שפות זרות ודי נינוחים כשהם יוצאים לדרך חמושים במפות, במדריכים ובכלים אחרים המסייעים להם בתקשורת ובהתמצאות באזורים חדשים. הם נמצאים בתנועה מתמדת ואוהבים לטייל ולהרגיש, שהייתה להם חוויה ייחודית ולא רק בזבזו את כספם בחלל ריק, כתיירים. אין זה משנה להם מה שהם אורזים, לובשים או איזה סוג של אירוח ומגורים הם מקבלים העיקר, שתהיינה חוויות. למרות שלפעמים הם עורכים תוכניות מסע, הם גמישים מאד לגבי כל מה שקורה להם בעת המסעות והטיולים. תאומים בנוסף לעיל דורשים גירויים קבועים לאורך כל הדרך. אין זה רגיל, שהם יישארו תקועים במקום אחד לאורך זמן במקום זה, הם מעדיפים לראות הרבה מקומות שונים ומגוונים בזמן קצר. טיולים קצרים של סוף שבוע בדיוק מתאימים להם. לא נמצא אותם רובצים על שפת הים, אלא מתרוצצים ומשוחחים עם התושבים המקומיים וזאת, על מנת לדלות כל פיסת אינפורמציה, שכל כך חשובה להם להרחבת ידיעותיהם. הם נהנים מאד לטייל בחברת אחרים ולו רק כדי שיהיה לו עם מי לשוחח. נח להם מאד בטיולים מאורגנים והם משמשים בעבור המשתתפים, כמדריך טיולים מהלך. המאזניים מעדיפים לטייל בחברה ובעיקר עם בן זוג. מאד לא נח להם לטייל לבד. על פי אופיים, גם בעת הטיול יחפשו איזון והרמוניה וימנעו, בכל מחיר, מיצירת קונפליקטים בדרך. בדומה לתאומים גם הם עלולים להשתעמם במקום אחד אם הם יישארו בו הרבה זמן. המאזניים מעריצים מותרות ומסיבה זו יכולות להיות להם בעיות כספיות במהלך הנסיעה באם לא יהיו זהירים ויבזבזו כספים, שלא היה כלולים בתקציבם. סגנון נסיעתם רצוף במלונות חמישה כוכבים, במסעדות פאר ובאירועים ססגוניים. הדליים יקדמו בברכה כל אתגר טיולי. הם יטיילו לכל מקום, כל הזמן, עם כל אחד בגלל כל סיבה, שלא תהיה. אם הסיבה למסע עונה על הצורך החברתי שלהם והרצון לגירוי שכלי, הדבר עוד יותר טוב. מה שיותר מוזרה, מסתורית, רחוקה או ייחודית תהיה חווית הטיול , כך הדליים ירצו להסתכן בעבורה ולהקיף את כדור הארץ. בכל רגע נתון, בכל פינה רחוקה ביותר ומוסתרת של יבשת נמצא בן מזל דלי, כמבקר. הדליים הם טיפוסים הומניטריים ומעונינים מאד לעזור לנזקקים ו"להציל" בכך את כדור הארץ. כחיות חברתיות, המהירים ליצור קשרים הם מבקשים לשתף אחרים בהשקפת עולמם, כך שלא מן הנמנע, שהם מטיילים בחבורה. לוח זמנים, כמובן, אינו קיים בלקסיקון שלהם.


יסודות המים סרטן, עקרב ודגים ברומא, יסודות המים מתנהגים כרומאים. הטוב ביותר אודות הטיילים בני יסודות המים הוא, שהם מצטרפים במהירות מדהימה לזרם הכללי של החיים, ומשבצים את עצמם לכל מצב ומקום. הסרטנים העקרבים והדגים הנם זיקיות חברתיות, כשהם מבקרים מקום מסוים הם קולטים מיד את המבטא המקומי. יש להם יכולת בלתי רגילה להתמזג עם המקומיים ולחיות בתוכם. הם מודעים היטב לתחושות ולתרבות שסביבם ומתנהגים בהתאם, תוך שהם רוחשים כבוד גדול לאכלוסיה המקומית. יסודות המים יכולים לנסוע למקום כלשהו ואז להחליט להישאר ולהאריך את שהותם במקום עד אין סוף. הם אינם מדקדקים, בהמעטה, לגבי צורכיהם הם ואין להם כמעט דרישות ליצירת תנאים נוחים בעבורם. ליסודות אלה יכולת מדהימה לחיות באוהלים, לישון בערסלים ולנדב את עצמם לעזרת האוכלוסייה המקומית. הנאות אינם המניע העיקרי למסעם, אלא נסיעה בעולם, על מנת להיות ולהוות חלק ממנו. הסרטנים הם הכי פחות הרפתקנים בגלגל המזלות ושמחים תמיד לשבת בבית או לנסוע למקום, שהוא הכי קרוב לבית. הם לעולם לא ייסעו בגפם, קרוב לוודאי, שכל המשפחה תיסע אתם וכך יסופק להם הביטחון, שהם כה זקוקים לו. יכול להיות, שכולם יכנסו לואן וכך ייקחו אתם את "הבית" לכל מקום. "הבית הזה" רחוק מהבית, נושא אתו, לא מן הנמנע, כמה מאביזרי הבית הנוחים. לכל מקום אליו יגיעו, הם יוצרים לעצמם מיד אווירה של בית. הסרטנים לא נוהגים לבזבז כספים בעת הטיול והם יכולים לעמוד היטיב בתקציב, שקבעו. בעיות עיכול עלולות לצוץ בזמן הטיול עקב קיבתם הרגישה, כך שהם צריכים להיות זהירים עם מאכלי העמים. העקרבים קלים בתנועה והגעה למקומות שהם אוהבים או שיש להם אתר בודד, שהם נוהגים לחזור אליו שוב ושוב. חמושים במשקפי שמש, הם נראים זרים ומסתוריים בכל מקום וכך נהנים מטיולי החוויות המקיפים שלהם בעיקר במקומות טבעיים בעבורם, כמו חנויות סקס באמסטרדם או מקומות מסתוריים, כמו הודו, מרוקו וכו'. מכל המזלות, העקרבים יהיו אלה, שיפנימו ביותר את מסעותיהם ויחזרו מהם אנשים שונים הן בעולמם הפנימי והן בחיצוני. כקשים בתקיעת יתד במקום אחד, יעדיפו תמיד לטייל בגפם. אם בכל זאת ייסעו בחברת אחרים הרי, לוח הזמנים, שיקבע יהיה שלהם. העקרבים נדיבים בהוצאת כספים ויש להם מוח של מחשב ובאמצעותו הם יכולים ללא מאמץ להמיר כל מטבע מקומי בשער החליפין הנכון לו. בעבור העקרבים, מלאי התשוקה, הטיול הוא רק דרך נוספת להבנת קסמו של העולם המפתה. הדגים הנם החולמים של גלגל המזלות המעדיפים להתמכר לפנטזיות שלהם ולסודותיהם במצב של חוסר מודעות. כשהם מתעוררים, הם מעדיפים לרכז את נקודת מבטם באיך הם יכולים להיות מועילים בלשרת אחרים. זוהי האיכות הלוקחת אותם למסע לליבה של אפריקה או לרחובות אירן. הדגים אינם רואים תועלת בלסדר לעצמם לוח זמנים והם מעדיפים להשאיר סידורים מעשיים אלה, כולל תקצוב הטיול לחבריהם למסע. יותר מכל יסודות המים האחרים, הדגים חשים בעומק ליבם את הרטטים והאטמוספירה של כל מקום אליו הם מגיעים ובו הם מבקרים. בהיותם רחמנים בני רחמנים, קרוב לוודאי שהם ינדבו את זמן חופשתם לטובת העולם השלישי או בצורה אחרת לשרת הציבור, כמו חיל השלום או עבודה בחופשה. חופשה מהנה !


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.