נחמה הכהנת של הטארות בגליל


את נחמה מירב הלר פגשתי באמירים בהרצאה שהיא נתנה לקבוצת עתונאים,חלקם ספקטים מרביתם סקרנים וחרדים לתוצאות. הופתעתי מחוש האבחון שלה ומהדרך בה הצליחה להשתלט על הקהל,הזכרון והחוש הששי שהיא הפגינה בפיענוחים שלה.

.שמחתי כשגיליתי שהיא המארחת שלי.כשהיא פתחה לי את הצימר ניגלה לי חדר ענקי עם שטיח ירוק ,ג`קוזי יפהפה משמאל ומימין ספריה עם ספרי אמנות , בקיצור כל הפינוקים עם מרחבים בפנים ונוף טבול ירק מבעד לחלונות הגדולים המקיפים את החדר. נצלתי את שהותי כדי לתחקר את נחמה על רזי הטארות. " אני עוסקת בקריאת קלפיי טארוט של הוויד ריידר מזה 18 שנה לפניי זה למדתי אומנות מדעיי המדינה ונחשבתי ל"נורמלית" . בשנות השמונים גרתי עם משפחתי בקומונה גדולה בארה"ב ושם נחשפתי לראשונה לקלפיי טארוט והתאהבתי בתחום. בארץ לימד אותי ירון זעפרן את הבסיס ומשם התגלגלתי " נחמה מציינת שבקריאת הקלפים היא מסתייעת ביכולת הדיבור שלה ,אהבת האדם ותקשורת טובה עם הסובב . אילו חלק מהתכונות הבסיסיות לאהוב ולעסוק בקלפים!! "לא אני לא לאחר התגלות ולא לאחר הארה!,מכריה נחמה " טארוט הם קלפים שנועדו לכולם ואכן אני מלמדת באהבה גדולה כבר 15 שנה את הטארוט. לטארוט יש יכולת דרכי ודרך הקהל לראות לאבחן ולפתור מועקות בעיות ושאלות הכל רק כייעוץ ולא כאורים ותומים" טארוט תרפייה היא עוד דרך נפלאה לעזור הכל במסגרת האתיקה אני לא פסיכולוגית ואין לי יומרות לכך אני מייעצת בלבד!!!!!!!!!!!!!!!.אנשים שואלים ומבקשים עיצות בכל הנושאים שקיימים כסף רגש בריאות קשרים אהבה קריירה ועוד ועוד”. המגורים במושב אמירים מזה 17 מאפשרים לנחמה לחוות את השקט בגליל את האור המיוחד ששורה כאן במושב הנפלא הזה והמעבר מחיפה עיר גדולה לכפר רק הטיבה עם יכולות קריאת הקלפים שלה.צריך להבין אנשים לאהוב אותם לנסות לעזור להם ולדעת את הגבולות של קורא הטארות!!!!! מכיוון שהאמונה והגוף והנפש חד הם, כל בשורה תתפש אצל מרבית האנשים ברצינות ויכולה לשנות את חייהם כי הם ילכו עם הבשורה ויממשו אותה.אני אוהבת קהל ומשתעשעת איתו קלילות ונועם יעבירו כל מסר ישר ללב.ואז אצפה שגם יעזרו למבקשים. "כרגע יש שקיעה מופלאה של סתיוו כאן בחוץ והקלפים לצידי ושקט של האוויר הצלול והקור שמתחיל לזחול אליינו נותן לי את הכוחות ההשראה והיופי לעזור לאנשים דרך הטארות נגעתי בחייהם של כמה אנשים וערכתי שינויי טוב וזה מספק כי כך אני עורכת שינויי מתמיד בחיי"


למעוניינות בנושאי טארות שלחו תגובות . למעוניינות בהזמנת צימר באמירים אצל נחמה התקשרו 0523716939 למזמינות צימר אבחון בטארות מתנה


אחורה

חדשות

  • עמרם מצנע מצטרף לציפי לבני

  • במסיבת עתונאים היום הודיעה ציפי לבני על הצטרפותו של עמרם מצנע למפלגת "התנועה".

  • עצומה להמתת חסד

  • לאחר המקרה הטרגי של הרופא אשר עזר לבתו חולת הסרטן למות והתאבד,

    עולה שוב הסוגיה של המתת חסד.